Summer Fun Camp 2018

Kalendář
18.8. 2018

Termín: 18. – 24.8. 2018

Místo: hotel Duo, Horní Bečva, www.hotel-duo.cz  

Všechny ostatní organizační údaje a informace o platbě (číslo účtu) jsou uvedeny v přiložených dokumentech a níže.

Potvrzení účasti – stačí mi emailem nebo telefonicky potvrdit účast Vašeho dítěte + přidat datum narození a adresu bydliště, ať to nemusím dohledávat v dokumentech. Pokud se tedy rozhodnete pro účast, prosíme o uhrazení ceny kurzu 6000 Kč dle instrukcí dokumentu „Přihláška, BOZP a Souhlas zákonných zástupců Summer Fun Camp 2018 .

Cena zahrnuje: ubytování a služby, plná penze (velmi bohatá včetně svačinek a pitného režimu), všechny outdoorové i indoorové aktivity, personální zabezpečení, materiál.

O co tedy půjde?

Během dne se dle naplánovaného programu a počasí uskuteční:

- jedna nebo dvě 90-minutové lekce v angličtině, postupně se všemi učiteli, kteří budou na kempu přítomni. Půjde o zábavné, hravé a pohodové lekce na různé téma, záleží na učiteli. Skupiny (max. 10 žáků stejného věku) se budou učit zvlášť.

- outdoorové aktivity,  je dobrovolná, takže pokud se účastník nebude na něco cítit, nemusí aktivitu přímo absolvovat, skupiny budou spojeny vždy po dvou.

- interkativní workshopy s daným tématem

- po večeři společenské, kreativní a týmové hry a aktivity, skupiny promíchané

- ve volném čase možnost basketbalu, stolního tenisu, stolního fotbalu, kulečník, šipky, posezení na terase nebo v restauraci, odpočinek na pokoji

- po celý čas až na malé výjimky (volný čas) budou žáci pod neustálým pedagogickým dohledem, všechny outdoorové aktivity splňují bezpečnostní kritéria pro bezproblémový průběh

- s programem budou účastníci seznámeni na začátku kurzu

 

Zde ještě doplňující pokyny:

Bezpečnost – klikněte a otevře se Vám dokument „Přihláška, BOZP a Souhlas zákonných zástupců Summer Fun Camp 2018. Vytiskněte si jej, prosím, pečlivě projděte  a pokud souhlasíte, že za takových podmínek se Vaše dcera/syn zúčastní této školní akce, podepište jej. Vytištěný a podepsaný formulář doručte prosím na školní adresu 1st International School of Ostrava – mezinárodní gymnázium, s.r.o., Gregorova 3, 702 00 Ostrava nebo je doručte osobně Robertovi Michalíkovi (A305) nebo na sekretariát, slečně Žanetě Kubátkové, A303) nebo je naskenované i s vaším podpisem můžete poslat na email - michalik@is-ostrava.cz.

 

Registrace a zahájení kempu

- individuální doprava v první den kempu, registrace začne ve 14.00 a potrvá do 15.30, ubytování a rozdělení do skupin, instrukce.

Poté bude SUMMER FUN CAMP 2018 oficiálně zahájen, rodiče mohou být přítomni a poté již začnou samotné aktivity. Při registraci budou účastníci ubytováni, dozví se, do které skupiny patří a dostanou od školy malou pozornost pro další pobyt na kempu. Zde také předložíte kartičku pojištěnce a předáte jízdní kolo do kolárny.

Cesta a příjezd – doprava je Vaší režii, z Ostravy a okolí je cesta velice jednoduchá a krátká. V příloze najdete detaily k umístění hotelu, dokument “Hotel Duo CZ“. Příjezd je možný kdykoli během registrace. Odjezd z kempu je poslední den konání akce, tj. pátek 24. 8. od 9.30 do 10.30 hodin.

Co s sebou? – dokument 2018 Seznam nezbytných věcí“ Vám pomůže při balení.

Další informace – v případě jakýchkoli dotazů týkající se organizace a programu kontaktujte koordinátory kempu:

 

Robert Michalík

michalik@is-ostrava.cz

+420 608 862 652

 

Ivo Helebrant

helebrant@is-ostrava.cz

+420 725 078 334

Podporujeme
Partneři