Maturitní ples 2019

Kalendář
26.2. 2019

Vážení rodiče, žáci, kolegové a přátelé školy,

 

je mi obrovským potěšením Vás všechny pozvat na 1st ISO/TOIS maturitní ples.

Ples se uskuteční v sobotu 2. března 2019 od 19 hodin v Klubu Alfa v Moravské Ostravě.

Naskytuje se nám další možnost společně strávit příjemný čas, odreagovat se od každodenních povinností, užít si spoustu zábavy a především doprovodit naše letošní maturanty ze všech tříd do posledního pololetí jejich studia na škole. Ples je určen pro celou školní komunitu, takže Vás určitě rádi uvidíme, i když Vaše děti ještě tento školní rok nematurují.

Každý rok maturitní třídy naší školy a mezinárodní školy společně připravují a plánují ples. Je to společný projekt tří tříd, do kterého studující vkládají spoustu úsilí a času. Téma letošního roku je „American Dream". Můžete se těšit na živou hudbu v provedení kapely JazzCake, bohatý program a skvělou atmosféru, již zajistí naši maturanti. Pokud si lámete hlavu s tím, co na sebe, žádné obavy, naší jedinou prosbou je formální dress code s prvky dvacátých let.

Lístky budou v prodeji od poloviny ledna za cenu 300 Kč (včetně uvítacího drinku a drobného občerstvení). Pokud máte v plánu se k našemu plesu snů přidat, můžete si vstupenky zakoupit od 24. ledna na sekretariátě školy u slečny Žanety Kubatkové (kubatkova@is-ostrava.cz) nebo u žáků maturitních ročníků.

Těšíme se na Vás na plese snů!

 

S pozdravem pěkného dne

Ivo Helebrant

ředitel školy

Podporujeme
Partneři