Škola uzavřena - informace k dálkovému učení (E-learning)

Kalendář
25.3. 2020
Dobré odpoledne všem,
věříme, že je vše u vás v pořádku a zvládáte všechny nepohodlnosti spojené se současným stavem.
 
Jak jsme slíbili, posíláme dodatečné informace k našemu dálkové studiu/online studiu/e-learningu (jak chcete). My budeme používat E-learning, pracujeme s tímto termínem i interně.
 
Abychom pro vás zjednodušili a zpřehlednili zadané úkoly, každé třídě bude nasdílena jedna složka s Google Spreadsheet tabulkou, která obsahuje a bude postupem času dále obsahovat všechny zadané úkoly od jednotlivých učitelů do jednotlivých předmětů. Vždy je jasné zadání v daném předmětu, datum odevzdání, hodnocení, zdroj, kde najít daný úkol ve formě nějakého dokumentu (učitelé pracují vždy se školním G-Suite prostředím a třemi základními aplikacemi Gmail, Disk a Učebna). Samozřejmě jsou v zadáních další dodatečné odkazy k dostupným materiálům. 
 
Tabulku postupně nasdílí se třídami paní Micková během chvilky.
 
Prosíme žáky, aby vždy pečlivě vše udělali dle požadavků a aby používali pouze školní Google účet. Vše by mělo být kompatibilní a pro žáky zpracovatelné. Učitelé navíc vypsali své oficiální konzultační online hodiny (taky vidíte v tabulce), tak se na ně neváhejte obrátit, pokud si nejste něčím jisti nebo byste chtěli vědět více.
 
Pro rodiče - taky vše vidíte, pokud je vaše dítě nemocné a nemůže plnit E-learningové úkoly, kontaktujte třídního učitele, abychom to věděli a vzali v potaz.
 
Držíme palce ve všem! Ať vše dobře dopadne, domácí výuka nám funguje a vše brzo skončí a pomalu se vrátí k normálu.
 
Děkujeme a přejeme jen vše dobré.
 
Ivo Helebrant
Podporujeme
Partneři